Intencje – 13 czerwca 2021

NIEDZIELA, 13.VI.2021 – XI NIEDZIELA ZWYKŁA
8:00 – w pewnej intencji z okazji 70 rocznicy urodzin.
10:30 – w intencji Marii Ceglarek z okazji 60 rocznicy urodzin.
16:00 – 1) w intencji Rodziny Żywego Różańca Świętego.
2) ROCZEK: Michalina RZESIOWSKA.

PONIEDZIAŁEK, 14.VI.2021 – Wspomnienie bł. Michała Kozala
18:00 – 1) za ++ Herberta Wawocznego, rodziców Otylię i Ludwika, teściów Zofię i Alfonsa Brzozów, braci, ++ z pokrewieństwa Wawoczny, Brzoza, Noch, Magiela, Księży Proboszczów.
2) za + Henryka Kondzielnika w rocznicę śmierci.

WTOREK, 15.VI.2021 – Dzień powszedni
1:80 – 1) za ++ Romana i Martę Gaszków.
2) za + Joannę Groborz w V rocznicę śmierci.

ŚRODA, 16.VI.2021 – Dzień powszedni
17:00 – 1) za ++ Emila Winklera, rodziców z obu stron, Księży Proboszczów.
2) za ++ Elżbietę Szewczyk, męża Leszka, córki Elfrydę, Małgorzatę, Annę.

CZWARTEK, 17.VI.2021 – Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego
17:00 – Msza szkolna w intencji Małgorzaty o szczęśliwe rozwiązanie i błogosławieństwo dla całej rodziny.

PIĄTEK, 18.VI.2021 – Dzień powszedni
17:30 – Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
18:00 – 1) w intencji czcicieli Miłosierdzia Bożego.
2) za ++ Emila Gamonia, rodziców Roberta i Barbarę, Ignacego i Florentynę Kapolów, ++ z pokrewieństwa Kapol, Gamoń.

SOBOTA, 19.VI.2021 – Dzień powszedni
13:00 – CHRZEST: Borys SYREK.
14:30 – w intencji Joanny i Grzegorza Drewnioków z okazji 20 rocznicy ślubu.
18:00 – Msza niedzielna
1) za ++ Wilhelma i Zofię Wałachów, Jana Ślizankiewicza, trzech synów, rodziców z obu stron.
2) za ++ Anielę Wąsacz, ++ z rodzin Wąsacz, Kołodziej.

NIEDZIELA, 20.VI.2021 – XII NIEDZIELA ZWYKŁA
8:00 – za + Alojzego Sobika.
10:30 – Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Boskiej Częstochowskiej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i dary Ducha Św. dla Krystyny i Piotra z okazji 70 rocznicy urodzin oraz błogosławieństwo Boże dla dzieci, wnuków i całej rodziny.
12:00 – Msza ślubna: Mariola PIECHA – Józef PROCEK.
13:00 – Msza ślubna: Klaudia MANDERA – Piotr BIENIA.
16:00 – za ++ Annę i Piotra Prześniackich, rodziców, rodzeństwo, ++ z rodzin Prześniacki, Dąbrowski, Makarewicz, Żebryk, dusze w czyśćcu cierpiące.