Intencje – 12 listopada 2023

NIEDZIELA, 12.XI.2023 – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
8:00 – za ++ Annę i Józefa Szymałów, Krystynę i Zygmunta Szymurów, syna Jana, Jadwigę i Franciszka Gitnerów, Józefa kapicę, Księży Proboszczów.
10:30 – za + Dorotę Wałach w II rocznicę śmierci.
16:00 – za ++ Emila i Irenę Szewczyków, syna Damiana, rodziców, teściów, ++ z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK, 13.XI.2023 – Wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna
17:00 – 1) w intencji Rodziny Żywego Różańca Świętego.
2) za ++ Józefa i Łucję Pawlasów, syna Józefa, rodziców, ++ z pokrewieństwa.

WTOREK, 14.XI.2023 – Dzień powszedni
17:00 – 1) za ++ Tadeusza Wowrę, rodziców Jadwigę i Józefa, teścia Jerzego, pokrew.
2)za ++ Łucję i Karola Kozików, syna Eugeniusza, żonę Helenę, wnuczkę Danutę Wróbel.
3)za ++ Annę Piekorz w VIII r. śm., męża Ludwika, syna Alojzego, dusze.

ŚRODA, 15.XI.2023 – Dzień powszedni
17:00 – 1) za + Anielę Szymura w I rocznicę śmierci.
2) za ++ Teodora Halfara, jego rodziców, syna Marka, wnuka Arkadiusza, Annę i Emila Chroboków, rodziców z obu stron, syna Józefa.

CZWARTEK, 16.XI.2023 – Dzień powszedni
17:00 – Msza szkolna
1) za + Pawła Szymurę.
2) za ++ Martę Buchta w IV r. śm., męża Waltera, Gertrudę i Józefa Kramorzów
3) za ++ Marcina Mrowca, Różę i Augustyna Kulików.

PIĄTEK, 17.XI.2023 – Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej
17:00 – 1) za ++ Marię i Ryszarda Szymałów
2) za ++ Ernesta i Stefanię Połedników, rodziców z obu stron, ++ z pokrew.

SOBOTA, 18.XI.2023 – Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny
15:00 – ROCZEK: Adam JAROMIN.
17:00 – Msza niedzielna
1) za + Anielę Wałach w I rocznicę śmierci.
2) za ++ Alojzego Luksa i żonę Edeltraudę.
3) za + Gintera Holeczki w rocznicę śmierci.

NIEDZIELA, 19.XI.2023 – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
8:00 – za ++ Danutę Błaszczyszyn, syna Pawła, siostrę Wiesławę.
10:30 – za ++ Franciszka i Gertrudę Jureczków, synów Józefa, Maksymiliana, Engelberta, ks. bp Gerarda Bernackiego, Księży Proboszczów, dusze.
16:00 – 1) za ++ Mariannę i Jana Obojskich, rodziców z obu stron, syna Jerzego, Leszka, Zygmunta, córkę Mariannę, męża Henryka.
2) za ++ Jerzego Wengrzika, rodziców z obu stron.