Intencje – 1 stycznia 2023

NIEDZIELA, 1.I.2023 – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI NOWY ROK
8:00 – za ++ parafian.
10:30 – w intencji rodzin naszej parafii.
16:00 – w intencji parafian.

PONIEDZIAŁEK, 2.I.2023 – Wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu
17:00 – w pewnej intencji.

WTOREK, 3.I.2023 – Dzień powszedni
10:00 – pogrzeb + Tadeusz Mazur (lat 90, z ul. Ks. J. Pojdy 99).
17:00 – za ++ Józefa Chroboka w I rocznicę śmierci, rodziców Emila i Annę.

ŚRODA, 4.I.2023 – Dzień powszedni
17:00 – za ++ Józefa Wybrańca, żonę Martę, rodziców z obu stron, ks. Bp Gerarda Bernackiego, Księży Proboszczów, dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK, 5.I.2023 – Dzień powszedni – I czwartek miesiąca
17:00 – Msza świąteczna za + Aleksandrę Kondziołka w XI rocznicę śmierci.

PIĄTEK, 6.I.2023 – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO TRZECH KRÓLI
8:00 – za ++ Monikę Luks w rocznicę śmierci i męża Alojzego.
10:30 – za ++ Barbarę Szydłowską, ojca Pawła Chroboka, Grzegorza Szopę, ks. bp. Gerarda Bernackiego, Księży Proboszczów, dusze w czyśćcu.
16:00 – 1) w intencji Natalii Piotrowskiej z okazji 18 rocznicy urodzin.
2) w intencji Marka z okazji urodzin.

SOBOTA, 7.I.2023 – Dzień powszedni – I sobota miesiąca
7:00 – w intencji czcicieli Niepokalanego Serca NMP Nabożeństwo do Serca Maryi.
12:00 – ROCZEK: Stefa KONDZIELNIK.
17:00 – za ++ Lubomirę Król, męża Wilibalda, córkę Marię, Jadwigę Hary, Marię i Stanisława Tęczów.

NIEDZIELA, 8.I.2023 – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO
8:00 – za++Annę i Alojzego Piechów, syna Franciszka, Matyldę i Antoniego Hanaków
10:30 – za ++ Jana Sowińskiego, rodziców, Marcelego i Anielę Kutków, ++ z pokrewieństwa Sowiński, Kutek.
15:15 – JASEŁKA.
16:00 – za + Henryka Michalskiego w I rocznicę śmierci.