Choinka dobry uczynków

Po raz 4 przychodzimy do Was z inicjatywą ,,Choinki dobrych uczynków”!

Wasze dobre uczynki, ukryte pod postacią choinkowych ozdób, mogą udekorować naszą Świątynię. Swoje prace możecie zostawiać od 14 do 22 grudnia w specjalnie oznakowanym kartonie, który znajdziecie w kaplicy Matki Bożej Fatimskiej. Dla wszystkich zaangażowanych przewidziane są upominki.

Każda, nawet ta najmniejsza praca się liczy!

Modlitwa na czas epidemii

Boże Ojcze, Stwórco świata, wszechmogący i miłosierny, który z miłości do nas posłałeś na świat swojego Syna jako lekarza dusz i ciał, spójrz na swoje dzieci, które w tym trudnym momencie niepewności i lęku w wielu regionach Europy i świata, zwracają się do Ciebie, szukając siły, zbawienia i pocieszenia. Uwolnij nas od chorób i strachu, ulecz naszych chorych, pociesz ich rodziny, daj mądrość rządzącym, energię i siłę lekarzom, pielęgniarkom i wolontariuszom, życie wieczne umarłym. Nie opuszczaj nas w chwili próby, ale uwolnij nas od wszelkiego zła.
O to Cię prosimy, który z Synem i Duchem Świętym żyjesz i królujesz na wieki. Amen.
Maryjo, Uzdrowicielko Chorych i Matko Nadziei, módl się za nami.

Parafialny Facebook

Facebook Pagelike Widget